“Do të shk….”/ Shqiptarja në Gjermani rreh burrin me kabllo para fëmijëve, ai e filmon: Do lajmëroj policinë!

Nje video e pazakonte ka qarkulluar se fundmi ne rrjet ku ne plan te pare eshte nje grua shqiptare e Kosoves.

Ne keto oret e fundit kete video e kane derguar ne JOQ nje qytetar qe tregon se si jetojne ne kushte karantine ky cift kososvar.

Ashtu sic edhe duket ne 2 minutat e videos, gruaja e godet te shoqin me kabllo perpara syve te femijeve dhe e shan ate me fjale ofenduese.

Teksa ajo i gjuan dhe i bertet lloj lloj fjalesh, bashkeshorti e filmon dhe i thote se do te lajmeroje policine.

Me pas degjohet te flasi gjermanisht por sherri mes ciftit nuk dihet me saktesi.

Midis te tjerash gruajadegjohet se i thote te shoqit fjalet : “Mua ma ben keteti ?! Une te shk……”

Por qytetari qe e ka nisur ka shkruar edhe kete mesazh:
“Pershendetje Joq! Ne videon e meposhtme po ju nisi nje cift nga kosova qe jeton ne gjermani se ca i ban gruja burrit ne keto dite karantine! Publikoje te lutem te shohim si do e komentojne seksi femer kete lloj sjellje! Video 2min e ca ste vje dot ktu ku e rref gruja burrin hahahha. Por ne sy te kalamajve gjynof. I thote qe kam gjet tjeter”
/JOQ Albania