Dikur një nga aktorët më të mirë në botë. Shikoni se si është katandisur sot

0
1139

Me flokët e tij gri të shprishur dhe një mjekër të ekspozuar, 85-vjeçari Jack Nicholson u kap në një foto duke fërkuar njërin sy teksa doli nga një derë ne ballkon. Dikur një nga aktorët më të mirë në botë.

Kjo është pamja e parë e aktorit legjendar që kur ai u pa për herë të fundit në oborr në një ndeshje të NBA.

Jack Nicholson ka qenë subjekt i thashethemeve prej vitesh që tregojne se ai u tërhoq nga aktrimi për shkak të semundjes të demencës dhe vështirësisë të tjera qe ka sot.

Ai ka qene nje nga aktoret me te mire por sot shikohet shume ndryshe dhe jeta e tij ka ndryshuar. Por pamja e tij nuk ka qenë kurrë kështu më parë. Të gjithë janë habitur me fotot e tij të fundit.