Del fotoja/ Ky është po lici që i mori jetën Klodian Rashës, nëna e tij rrëqeth: Djali im kishte hurma në duar, pse që lloi ai

Nevaldo Hajdaraj është p o l ici që që l lo i mëngjesin e së hënës ndaj Klodian Rashës. Protestat për 25-vjeçarin që humbi jetën vazhdojnë.

Ditën e sotme ministri Sandër Lleshaj dha dorëheqjen nga posti. Ndërkohë që kryeministri Edi Rama shkoi për ngushëllim edhe në familjen të ndjerit Klodian Rasha.

Edhe nëna e këtij të fundit foli dhe tha se djali i saj kishte dalë për të blerë diçka dhe se kishte vetëm dy hurma në duar.

Megjithate ky eshte nje gabim njerezor ku polici tashme eshte ne qeli dhe do te gjykohe per ate qe ka bere.