Cmëndet 55 vjecari në Lushnje ngacmon të miturën por e gjen belaja me pas

Nje shtetas 55 vjecar eshte ven ne pranga pasi ai ka nacmuar nje te mitur. Jetojme ne kohe te veshtira ku te moshuarit ngacmojne femijet.

Ai eshte arrestuar ne flagrance. L.K. eshte 55 vjec dhe banues ne Lushnje ai dyshohet se ka ngacmuar seksualisht, një shtetas të mitur.

Tashme ate do ta gjeje belaja me prokurorin pasi materialet jane dorezuar dhe priten veprime te metejshme ndaj tij.