Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSBresheri sa nje kokerr arrë dergon mbi 100 persona në spital dhe...

Bresheri sa nje kokerr arrë dergon mbi 100 persona në spital dhe plagosje të renda. Foto

KOLORADO. SHBA- Nje stuhi me bresher ka rene ne Kolorado mu bresheri ka qene sa nje kokerr arre. Stuhia e bresherit ka qene kaq e shpejte sa njerezit ne rruge jane gjetur te pa pergatitur.

Ne nje koncert qe po ndodhej ate cast jane plagosur mbi 90 persona duke i gjetur ne befasi.

Kokrrat e bereshit kane shkaterruar shume prona te mbjella makina dhe kane plagosur shume njerez qe ndodheshin ne rruge transmeton shiko.news

Ne spital jane paraqitur njerez me hund te thyer te pergjakur sikur ishin ne nje lufte me gure.

Stuhia zgjati deri ne mengjes dhe demet ishin te shumta transmeton shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe