Brenda viles luksoze të Blendi Fevziut, ja si duket vila e gazetarit (Fotot e fundit)

Gazetari Blendi Fevziu është një ndër gazetarët më të komentuar në vend, e kryesisht edhe për pasurinë e tij dhe shtëpinë luksoze.

Ai ka zbuluar një pjesë nga vila e tij, teksa shihet duke notuar në pishinë.

Duket se këtë të diel, Fevziu ka vendosur ta kalojë në shtëpi dhe jo në plazh, duke shfrytëzuar hapësirën e tij të pishinës, rrethuar nga gjelbërimi.