Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSBie nga lartesia duke punuar. Humb jeten 50 vjecari

Bie nga lartesia duke punuar. Humb jeten 50 vjecari

SARANDË- Nje ngjarje e rende ka ndodhur ditene sotme te qytetin e Sarandes ku mesohet se ka humbur jeten nje 50 vjecar.

Ai ishte duke punuar dhe aksidentalisht ra nga skela.

Pasi mori plage te renda 50 vjecari nuk arriti te jetoj. Edhe pse ambulanca arriti me ndihmen e shpejte 50 vjecari nuk ja doli.

Policia shkoi ne vengjarje per te ber hetimin dhe grupi hetimor vijon veprimet per shkaqet e ngjarjes.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe