Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSBabai i merr jeten 3 femijeve dhe me pas plagos bashkeshorten

Babai i merr jeten 3 femijeve dhe me pas plagos bashkeshorten

Një baba nga Ohajo po përballet me akuza për vrasje pasi dyshohet se vrau tre djemtë e tij të vegjël – të moshës 7, 4 dhe 3 vjec.

Një nga djemtë u përpoq të ikte ne pyll por ai e qelloi ate pa meshire. Ndersa nena e tyre eshte qelluar pasi u perpoq qe ti mbronte femijet e saj. Ajo eshte jashte rrezikut per jeten.

Edhe pse ambulanca errdhi me shpejtesi femijet nuk arriten te jetonin.

Babai i kishte planifikuar ngjarjen muaj me pare.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe