Asnje nuk e besonte. Ja kush eshte pedagogia vajza e Alfred Cokos. Foto

Alfred Cako, i quajtur ndryshe edhe Konspracionisti shqiptar ka marrë gjithmonë vëmendje me deklaratat dhe “par shikimet” e tij për të ardhmen.

Por nuk dimë shumë për jetën e tij. Vajza e Alfred Cakos është Helga Cako, të cilënn e kemi parë edhe më parë në një emision televiziiv ku doli e shoqëruar nga i ati.

Ajo është përkthyese dhe pedagoge, gjithashtu drejton edhe një shtëpi botuese që mban emrin e saj. Por ka edhe një numër të lartë ndjekësish në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në TikTok ku tregon se është vajza e Alfred Cakos dhe ka marrë plot 40 mijë shikime.