Artist si vellai perlotet ne studio vellai i Armaldos

Rajmond Kllogjeri eshte vellai i Armandos apo sic njihet ndryshe Maestros se BBV. Ai eshte ftuar ne “Ftese ne 5” dhe ka dhene nje interviste.

Ai eshte artist si vellai i tij dhe është pjesë e Ansamblit Kombëtar.

Rajmondi ka thene se ne shkojme shume si vellezer dhe ai ka treguar kohet e vjetrra kur rrinin bashk.

Ai fillon perlotet dhe thote se:“Më ka marrë malli. E kemi punën afër dhe çdo ditë takoheshim e pinim kafen bashkë”.

Rajmondi ka thene se Armando eshte shume i disiplinuar dhe nje vella shume i mire.