Arrestohet estetistja e salloneve të njohur në Tiranë. Ishte dhe shpërndarëse droge. Foto

Ditën e sotme është arrestuar estetistja Denisa Bushka e cila punonte në sollonet më të mira në kryeqytet.

34-vjeçarja i shishte klienteve kokain pasi mbaronte punë si estetiste.

Ajo e merrte kokainën në Fush Krujë dhe e shpërndante gjatë ditës.

Denisa u kap me 40 doza kokaine gati për shitje.