Arbana Osmani bën gjestin që nuk e ka bërë askush deri më sot, ja surpriza që ajo vetë pregatiti

Arbana Osmani ka pergatitur nje surprize per stafin e spitalin Infektiv ne Tirane.

Gjesti i saj i bukur i ka gezuar shume te gjithe ne stafin mjekesor.

Ata u embelsuan me nga nje embelsire nga dora e Arbanes.

Ajo ka pergatitur 100 racione Tiramisu dhe e ka deklaruar ne instastory se e ka per here te pare qe gatuan per kaq shume njerez.

Pasi i ka bere gati 100 tasat ajo edhe ka shkuar vete ti sherbeje te gjitheve.

Mesa duket kenaqesia e Arbanes filloi qe ne kuzhine e derisa i dorezoi embelsirat.

“Kënaqësi e veçantë të gatuash sot për herojntë tanë herojntë e vertetë të këtij vendi. Do gatuaj për 100 persona, hera e parë në jetën time që gatuaj për kaq shumë.”, ka thënë Arbana teksa po përgatiste përbërësit për tiramisu-në.

Por ajo ka shprehur se eshte ndjere mire edhe pasi i mbaroi shperndarjen