Alketa Vejsiu ndan si rrallëherë një foto të së bijës kaq te bukur

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Alketa Vejsiu është shumë e rezervuar, kur bëhet fjalë për jetën e saj private.

Mirëpo, këtë herë ajo duket se ka bërë një përjashtim, pasi ka ndarë një foto të së bijës. Si gjithmonë, moderatorja ia ka fshehur portretin së bijës, por ka treguar se Nicole ka qenë shoqëruesja e saj gjatë udhëtimit në Londër.

Me këtë foto, Alketa ka lënë të kuptohet se koha ka kaluar shpejt dhe ajo është rritur.

Kujtojmë që Vejsiu ka edhe një djalë, të pagëzuar me emrin Lionel, të cilin është munduar gjithashtu ta mbajë larg syrit të publikut.l.k/abcnews.al