Aktorja 90 vjecare tregon sekretin per fytyre pa rrudha dhe natyrale

Joan Collins aktorja 90 vjecare dhe unike ne bote ne bukurine e saj ka treguar sekretin e e nje fytyre me pak rrudha dhe natyrale.

Ajo tregon se nuk ka bere asnjehere nderhyrje kirurgjikale apo plastike.

Ajo eshte shprehur se:“Nuk kam bërë asgjë. Unë nuk mund t’i bëja të gjitha këto. Para së gjithash, unë kam fobi gjilpërat. Ishte nëna ime ajo që më tha të hidratoja dhe të përdorja kremin e natës.”– tha aktorja.

90-vjeçarja tha se gjithashtu ka qëndruar larg diellit për të ruajtur fytyrën e saj dhe këtë ‘sekret’ ua ka treguar edhe vajzave të saj.

Ndaj kjo me ka bere qe te jem ende ne forme edhe pse jame 90 vjece. Shiko.news