Ajo sot është këngëtarja me me famë botërore. E njihni vajzën e bukur në foto?

Tashme eshte nje nga kengetaret me te mira ne bote dhe ne jemi krenar per te qe ajo eshte Shqiptare.

Rita Ora ka publikuar nje foto ne rrjetin e saj social ku tregon pjese nga femijeria e saj.

Duket me floke kacurela dhe e veshur me fustan me katrore kuq e zi.

Ndersa sot Rita shkelqen ne skenat boterore qe shkel, e gjitha bota flet per te dhe te gjithe e duan ate.

Por eshtë mëse normale që artistët të kenë disa ndryshime dhe transformime me kalimin e viteve.

Gjithsesi mund të përpiqemi të gjejmë ndonjë ngjashmëri me 27 vjeçaren e famshme sot Rita Orën, ajo e para shumë viteve eshte krejt ndryshe dhe eshte mjaft e vështirë te njihet!

Kengetarja e famshme ne ditet e sotme duket krejt ndryshe sepse edhe vitet bejne punen e vet.

Vitet kalojne dhe keshtu eshte jeta por megjithate ne i urojme gjithe te mirat Rita Ores.