Ai do të mbushte 41 vjeç/ O Zot sa kujtime, shikoni si e kujton Landi Dr. Florin

Ishte nge artistte me te mire Shqiptar.41 vite më parë erdhi në jetë Dr. Flori me artin e tij te bukur.

Por sot ate te gjithe e kujtojne me mall.Te gjithe miqte e tij e kujtojnte ate.

Por nje postim ka bere dhe Landi Hysi s’lë rast pa përmendur mikun e tij të ngushtë, duke i dërguar mesazhe kujtime nga e kaluara.

Sot, Landi nuk mund ta haronte kurrsesi ditëlindjen e mikut të tij të zemrës dhe e ka rikujtuar me mall në llogarinë e tij në Instagram.

Landi ka publikuar një foto të Dr.Florit, ndërsa krahas saj ka vendosur datën e lindjes së këngëtarit.

’28 Shkurt 1979 #DrFlori“- shkruan Landi krahas fotos.