A iku Edi Rama? Postimi ironik i kryeministrit

Kryeministri Rama jo vetem qe nuk ka ndermend te dorehiqet por se fundmi ka bërë një postim pikant në rrjetin e tij social Instagram.

Ai ka shpërndarë një meme të re, ku shihet një mace e vogël e futur në një vrimë rruge dhe që nxjerr ngadalë kokën mbi asfalt.

“A iku Edi Rama?”, pyet maçoku i trembur teksa nxjerr kokën nga një vrimë krahas rrugës.