A do ta bëjë Bieta Kroin me një motër të vogël? Ja cfare lajmi na jep moderatorja e njohur

Nje nga ciftet me te bukur dhe plote embelsi Alban Dudushi dhe Bieta Sulo.

Në emisionin e pasdites “Ftesë në pesë” Bieta Sulo diskutoi rreth temës së mëmësisë dhe uljes së numrit të lindjeve nga femrat shqiptare.

U bisedua rreth ceshtjes se femijeve dhe se si eshte te jesh nene per here te 2 apo te 3-te.

E ftuara e saj Ermira ka treguar në studio se ajo do të ishte e lumtur nëse do të bëhej nënë për herë të pestë.

Gjithashtu ajo e ka nxitur dhe moderatoren Bieta Sulon, për të pasur një tjetër fëmijë.
Dhe i tha se kjo do te ishte shume gje e bukur.

Lindja e femijeve te ndryshon jeten dhe bota merr nje shije tjeter. Kur behesh me femije kupton se cdo gje ndryshon dhe se me lindjen e nje femije je plotesuar nga dicka qe te mungonte.

Kur Bieta kërkoi një mendimin nga publiku, të pranishmet shprehën dëshirën që Kroi të ketë një motër të vogël. “U dashka dhe vajza eee… ja ta mendojmë, ndoshta viti 2020 nuk dihet se çfarë do na sjelli”, u shpreh më pas moderatorja. Ajo është shumë e lidhur pas të birit, me të cilin publikon shpesh foto në rrjete sociale dhe mbase vogëlushit do i pëlqente të kishte edhe një motër të vogël.

Megjithate do ja leme kohes se si do te shkojne ngjarjet dhe a do te shtohet Albani dh Bieta me nje femije tjeter .