61-vjeçari denoncon në policinë e Tiranës humbjen e gruas 38 vjecare

0
247

Nje grua 38 vjecare ka ikur ne drejtim te pa ditur dhe bashkeshorti 61 vjec eshte ne kerkim te saj.

Ai ka denoncuar rastin ne polici qe gruaja e tij nuk ka me asnje kontakt.

Tashme 38 vjecarja eshte ne kerkim nga policia.

Ja dhe njftimi i policise:“Në Komisariatin e Policisë Nr. 6 është paraqitur shtetasi B. M., 61 vjeç, i cili ka kallëzuar se është larguar nga banesa bashkëshortja e tij, shtetasja P. M., 38 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj”, thuhet në njoftim