Sunday, September 24, 2023
HomeNEWS6 vjecarja humb jeten diten e pare te shkolles

6 vjecarja humb jeten diten e pare te shkolles

BRITANI-Nje vajze 6 vjecare ka humbur jeten diten e pare te shkolles.

Vajza kishte probleme me zemren dhe ajo eshte ka kryer nje operacion por fatkeqesisht operacioni nuk shkoje mire dhe vajza e vogel humbi jeten pasi kishte probleme me aorten.

Ajo qe kur lindi kishte nje problem me zemren dhe mjeku i kishte thene qe kur te rritej dhe pak do te kishte nje nderhyrje ne zemer por ne shumicen e rasteve operacioni shkone shume mire por ne rastin e vajzes femija nuk ja doli. Shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe