5 vjet me bashkeshortin dhe te dashuren e tij nen nje cati!Historia qe i habit te gjithe

Nje nene 50 vjecare tregon ne emisionin Historia Ime jeten bashkeshortore per rreth 20 vite qe ajo ka jetuar me te.

Burrin e kisha shume xheloz dhe ai nuk sillej mire me te.Por ajo qe nuk mendohej ishte se ai solli dhe te dashuren ne shtepi e tyre dhe kjo gje e merzitoi shume dhe historia mori nje drejtim tjeter.Dhe ne kemi jetuar bashke per 5 vjete ne te njejten shtepi por kjo gjendje eshte shume e veshtir ndaj qe nuk duroja dot.

Nuk kisha cte beja e beja per femijen.Per djalin tim.
Histori te tilla jane te pabesueshme.

Per 15 vjet ai me mban ne shtepi pa dal nga dera.Mire kjo por me solli dhe nje grua tjeter dhe aty jetoi per pese vite.

Pasi ai solli ate nuk bera asnje reagim sepse ai nuk pyeste asnje.

Por ajo qe me lumturon mua eshte jeta e djalit.Une dua qe ai te jete mire.Vetem ai qe te jete mire por per mua nuk ka gje.

Per me shume shikoni videon.