5 vjecari humb jeten nga arma e zjarrit

KOSOVË-Nje ngjarje e rende ka ndodhur ve Vustri te Kosove ku nje femije pese vje ka humbur jeten nga nje arme. Mendohet qe ngjarja te jete aksidentale.

Ngjarja ka ndodhru ne oborrin e shtepis rret ores 17:00.

Femija eshte derguar me urgjenc ne spital dhe i eshte dhene ndihma mjeksore por femija nuk ka arritur te jetoje nga plaget qe ka marre.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur ngjarjen,