Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSI riu i jep fund jetes duke u varur ne peme mbremjen...

I riu i jep fund jetes duke u varur ne peme mbremjen e sotme

49 vjecari i jep fund jetes duke u varur ne peme. Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Udënisht, Pogradec.

I riu nuk ka pasur shenja dhune dhe ai eshte gjetur nga familjaret dhe eshte gjetur rreth ores 20:15.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur shkaqet e ngjarjes.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe