Monthly Archives: October, 2022

Ylli Merja tregon se ky eshte gabimi qe beni me mjaltin dhe qumeshtin

Mjeku popullor, Ylli Merja ka folur për të gjitha vetitë e mjaltit dhe përfitimet që marrim prej tij. Por në “Rreze Dielli” ai zbuloi gabimin...

Ne moshen 72-vjeçare nona merr patenten per here te pare

Hasime Nika nga Gllanasella e Drenasit ka gati 73 vjeç dhe në këtë moshë mori patentë-shofer. Por mosha nuk e pengoi që të kaloi testet...

Per herë te parë Sabiani tregon emrin e vërtetë se si quhet

I ftuar në "S'e luan topi" Sabiani ka treguar shumë detaje nga jeta e tij personale. Mes të tjerash këngëtari ka zbuluar se emri...

42 vjeçarja shkoi në spital pasi kishte dhimbje barku. Por cuditet kur lind femije

"Mendova se isha në menopauzë. Nuk e imagjinoja se isha shtatzënë. Kështu Manuela De Santi, 42 vjeç nga Caserta, tregon për Casertanews lindjen e...

Meteorologu tregon diten kur rikthehen reshjet e shiut dhe rënia e temperaturave

Kjo javë ka nisur me temperature të larta dhe njëjtë pritet të vijojë edhe gjatë ditës së martë, me temperarura që do të arrijnë...

Gabimet fatale qe bejn meshkujt ne mardhenie intime me njeriun e zemres

Shkojnë nga zero në seks pa një seancë ngrohjeje të atmosferës. A arrin një anije e NASA-s menjëherë nga toka në pjesën më të...

MOT i pazakonte, ja kur kthehen reshjet sipas sinoptikanes: Deri ne mesin e javes do te kemi..

“Masat ajrore nga veriu i Afrikës prej disa ditësh, të paktën në 10 ditëshin e fundit të Tetorit, ka startuar dhe fillimi i Nëntorit...

Dalin fotot ky eshte cifti qe u aksidentuan naten e djeshme dhe humben jeten 4 persona

Ky është çifti shqiptar sëbashku me djalin e tyre të mitur që u përfshinë në aksidentin mbrëmjen e të dielës në Itali. Mediat italiane raportojnë...

22-vjeçarja shqiptare humb jeten bashk me djalin 2 vjec dhe dy fëmijë të tjerë, 8-vjeç dhe 12-vjeç

Një 22-vjeçare shqiptare bashkë dhe tre fëmijët kanë humbur jetën në një aksident mbrëmjen e djeshme në Itali. E reja, djali i saj 2 vjeç...

Pasi u divorcua pas 18 vitesh martes. Ja kush eshte mashkulli qe i ka rrembyer zemren Eneda Tarifes. Foto

Këngëtarja Eneda Tarifa është rikthyer edhe një herë në qendër të vëmendjes. Tashmë ajo është shfaqur krah një mashkulli dhe dyshja kanë vendosur që...

Most Read