Pasi u divorcua pas 18 vitesh martes. Ja kush eshte mashkulli qe i ka rrembyer zemren Eneda Tarifes. Foto

Këngëtarja Eneda Tarifa është rikthyer edhe një herë në qendër të vëmendjes. Tashmë ajo është shfaqur krah një mashkulli dhe dyshja kanë vendosur që të mos fshihen. “Arkiva News” ka publikuar fotot ku shihen dyshja mjaft të lumtur e të qeshur pranë njëri-tjetrit. Gjithashtu, “Arkiva News” ka zbuluar se mashkulli që i ka rrëmbyr zemrën…

Read More