20 vjecarja kishte kruajtje ne te gjithe trupin. Mjeket zbulojne semundjen e rend qe ajo kishte

Një grimiere ka treguar se lëkura e kruar që ajo mendonte se ishte shkaktuar nga ndryshimi i pluhurit të larjes ishte kancer.

20 vjeçarja pati kruajtje dhe mendoj se kishte zgjebe.

Lëkura ime kruhej ditë e natë nga koka deri te këmbët e mia.

Dhe mora ilace per zgjeben por pas disa muajsh u shfaq nje gunge ne qafe
dhe pas vizites tek mjeku ata zbuluan se kisha nje kancer.

Pasi bera analizat dola me kancer ne gjak. E ndjeja qe ishte dicka qe nuk shkonte me trupin tim.

Tani jame duke bere kimioterapi dhe gjendja ime eshte permiresuar.

20 vjecarja eshte shprehur se:”Unë jam duke rritur ndërgjegjësimin për gjithçka që po kaloj sepse dua që njerëzit të dinë dhe te njohin më mirë trupin e tyre. Ndaj jam duke postuar cdo gje qe ti vi ne ndihme njereze. Shiko.news