Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSPasi peson aksident humb jeten i riu shqiptar ne Gjermani

Pasi peson aksident humb jeten i riu shqiptar ne Gjermani

Humb jeten ne moshen me te bukur shqiptare ne Gjermani. I riu quhej Masar Ymeri, me origjinë nga Vushtrria e Kosovës.

Masari ka humbur jeten ne aksident ku ai nuk ka arritur te jetoje nga plaget e marra.

Informim
Me pikëllim dhe dhembje të thellë
ju njoftojmë që pas një aksidenti të rëndë në Gjermani, tragjikishtë humbi jetën më i dashuri i familjes tonë Masar Mujamet Ymeri
Ceremonia e varrimit do bëhet më datë 31.08.2023 në ora (18:00)
Në varrezat e fshatit Lumi i Madh.
Me pikëllim të thellë familja Ymeri

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe