Nuk ndalet dhuna në këtë vënd. 24-vjecari godet kunatën e vëllait me sende të forta

0
671

DIBËR-Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dibër ditën e sotme ku një 24-vjecar ka tentuar te rrah kunaten e të vellait.

Nuk ka fund dhuna në ketë vënd cdo ditë ka raste dhune.

24-vjecari ka demtuar kunatën e të vëllait dhe ka goditur dhe makinën e burrit të saj.

Por fatmirësisht ai është ndaluar nga policia dhe është arrestuar. Por në castin e ndalimit babai i tij 60-vjec ka sulmuar makinën e policisë që të mos ja arrestojnë djalin.

Pas arrestimit materialet i kanë kalaur prokurorisë Dibër.