Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSLuizi fillon pune te re ne Amerike duke shtruar pllaka. Poston video...

Luizi fillon pune te re ne Amerike duke shtruar pllaka. Poston video e re

Ne viziten e tij ne Amerike Luizi ka shkuar tek shtepia e motres se tij dhe eshte duke mbajtur koncerte te shumta.

Por diten e sotme ai ka shkuar te ndihmoj burrin e motres dhe ti jap fugonit duke shkuar ne pune.

Ai ka thene se:“Qysh se erdha në Amerikë kisha dy ditë pushim, erdhi burri i motrës e më tha ‘A je pushim? Po, hajde me punu. Kam furgonin e shtrojmë pllaka’. Ika, ju ruajt i madhi Zot se këna me shtruar do pllaka”, thotë Luizi duke qeshur.

Ndërkohë kunati i tij, i cili po realizon videon në fjalë thotë: “Hajde punë të mbarë”.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe