Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSIku ne 2015 dhe braktisi dy vajzat. Zbulohet pas 8 vitesh se...

Iku ne 2015 dhe braktisi dy vajzat. Zbulohet pas 8 vitesh se ku eshte Suela Gjonaj

Si i braktisi dy vajzat e saj Suela Gjonajt. Ne vitin 2015 ajo braktisi vajzat dhe në shtëpinë e prindërve në Pogradec dhe në dhomën e kunatës kishte marrë të gjitha bizhuteritë me vlerë.

Por pas tete vitesh prinderit e Sueles kane arritur te kene serishte kontakte me te.

Suela krijoi jetën e saj në Maqedoni, ku ka 2 fëmijë dhe nuk do të kthehet pas. Sipas Suelës, në vitin 2015 është larguar për në Durrës ku ka qëndruar për 3 vite derisa u njoh me bashkëshortin aktual.

Ajo u shpreh se vajzat nuk i mori me vete sepse pas divorcit komunikoi me psikologen, e cila i tha se të bijat flisnin keq për të. Sipas saj, nga familja u largua se pati dhunë. Këtë gjë e mohon vetë nëna e saj, Fatmira Gjonaj, e cila thotë se nuk e kanë prekur me dorë.

Pas telefonatës së dytë, Suela telefonoi sërish drejtuesen e emisionit, duke i pranuar se do të ketë kontakt me to. Gjatë transmetimit live, Suela kontaktoi direkt me familjen dhe me vajzën e saj të madhe.

Suela: A më dëgjoni?

Nëna: Suela mirë je?

Suela: Mirë.

Nëna: Më njeh kush jam?

Suela: Jo, nuk të njoh hiç.

Nëna: Si nuk të erdhi keq na ike na le me lot në faqe?

Suela: Ju erdhi keq juve. Atëherë s’më ndihmuat, më latë në dorën e atyre që më përdorën.

Babai: Kush të la moj qene?

Suela: Pse nuk më besove kur të thashë që më kërcënojnë?

Babai: Ti the do iki në Vlorë.

Suela: Nuk është e nevojshme me bërtit.

Babai: A je mirë atje ku je?

Suela: Mirë jam.

Babai: Mbarë e mirë ta bëftë zoti. Çupat që ke lënë aty i ke pjellë ti.

Suela: Çupat i kam kërkuar unë, por nuk mi la. Fola me Nelsin e psikologen.

Babai: Çupat nuk i more ti. Isha vetë në gjyq kur tha se cupat duhet t’i marrë e ëma. Moj Suelë, kur shohim emisione ne për ty qajmë. Të marrë burrin e të vijë te ne po të dojë.

Pas tyre zhvillon një bisedë me një prej vajzave, e cila e pyet nëse e ka marrë malli dhe më pas zgjedh të mos flasë më me të.

Suela: A je mirë?

Vajza: Mirë.

Suela: Motra si është?

Vajza: Mirë është.

Odeta: Të ka marrë malli për mamin?

Vajza: Nuk e di. E ka marrë malli mamin për mua?

Suela: Normal.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
0SubscribersSubscribe