Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSI riu nuk u beson syve kur gjen kuleten e mbushur plote...

I riu nuk u beson syve kur gjen kuleten e mbushur plote me euro ne rruge

ITALI-Nje i ri gjeti papritur nje kulet te mbudhur plot me euro dhe sende floriri por fatkeqesisht pa ndonje leternjoftim apo ndonje numer telefoni. se

Brenda kishte 900 euro dhe sende të çmuara florir me vlerë rreth 6 mijë euro.

Edhe pse tashme ishte ne doren e tij ai ben xhestin fisnik duke shkuar ne polici dhe denoncuar portofolin e humbur.

Pas disa ore kerkimesh policia gjen personin qe kishte portofolin.

Portofoli ishte i nje te moshuare qe do shkonte tek argjendari per te ristauruar disa sende floririt.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe