Sunday, October 1, 2023
HomeNEWSEdi Rama bën njoftimin për qytetarët, cfarë ndodh sot nga ora...

Edi Rama bën njoftimin për qytetarët, cfarë ndodh sot nga ora 11:00

Kryeministri Edi Rama ka lajmëruar dje në facebook se sot, pra këtë të shtunë, ora 11.00 pret çdo lloj pyetje në facebook dhe instagram, pasi do të jetë live.

Kjo eshte dicka e mire per te gjithe ata qe duan ti bejn pyteje kryeministrit per ndonje problem qe ata kane.

Deri tani jane shkruar mbi 800 komente.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe