Burri i tha gruas nuk ben asgje ne shtepi. Ajo futet dy jave ne greve duke mos lar dhe ber asgje. Shiko si katandiset shtepia

0
101

Mamaja hyn në grevë pastrimi pasi burri i tha se ai nuk bën rrëmujë dhe ajo është dembele: ‘Doja t’i tregoja gjithcka që bëj’

Zonja Messy është bërë shumë virale pasi ndaloi pastrimin që bënte për shtëpinë..

Ajo shpjegoi se burri e quajti dembele dhe pretendoi se ajo nuk bënte asgjë nëpër shtëpi, pavarësisht se ajo punonte me kohë të plotë dhe i bënte të gjitha pastrimet.

Gruaja, e cila jeton në SHBA, por me origjinë nga Ukraina, është bërë një sensacion viral në TikTok dhe donte t’i provonte bashkëshortit të saj mosmirënjohës se shtëpia do të ishte e shkatërruar pa punën e saj. “Kështu që unë ndalova së larë rrobat e lara rreth dy javë më parë,” thotë ajo duke shpërndarë më shumë video të rrëmujës së grumbulluar në shtëpinë e saj, përfshirë grumbuj rrobash, pjata të pista dhe rroba të shpërndara nëpër shtëpi.

@mrsmessytiktok #messy #messytok #cleaning #cleaningmotovation ♬ Oh No – Kreepa

Gruaja, e cila punon me orar të plotë dhe i ndan të gjitha pagesat e faturave me partnerin e saj, shtoi se ajo tani thjesht lan dhe sistemon rrobat e saj dhe të djalit katërvjeçar dhe po i lë rrobat e të shoqit në thasë plehrash. Pas një muaji mospastrimi, bashkëshorti i saj filloi të flakte mjetet e pastrimit dhe më pas u largua për të parë nënën e tij jashtë shtetit për tre javë.

Komentuesit kanë thënë:
“Mos u grindni, divorcohu”.

“Pra, në thelb ai donte një shërbëtore jo një grua?” tha një tjetër.

‘Mos u mërzit. Lani rrobat tuajat dhe të fëmijëve, enët, etj, ai dëshiron të sillet ashtu siç mund t’i bëjë të tijat”, tha njëri.

Po si do te kishin vepruar po te ishit ne vend te saj?
Lini komentin tuaj me poshte