Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSBie nga 50 metra lartesi. Humb jeten 23 vjecari shqiptar ne Itali

Bie nga 50 metra lartesi. Humb jeten 23 vjecari shqiptar ne Itali

ITALI- Nje lajm i keq vjen nga Italia ku mesohet se ka humbur jeten 23 vjecari shqiptar.

Ai ishte duke punuar dhe ngjarja ka ndodhur ne zonen e Brescias.

23 vjecari ka rene nga shtylla e tensionin pasi ishte duke punuar. Ai po punonte ne 50 metra lartesi.

Edhe pse ambulanca ka shkuar ne vendngjarje dhe ka dhene ndihmen e shpejt 23 vjecari ishte pa shenja jete.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe