Sunday, September 24, 2023
HomeNEWS30 vjeçarja lind papritur dy femije binjak ne banjon e shtepisë

30 vjeçarja lind papritur dy femije binjak ne banjon e shtepisë

Mamaja Corinne Rose, 30 vjeçe ishte shtatzen ne diten e saj te fundit dhe papritmas filloi lindjen ne banjen e saj dhe mirëpriti djemtë binjakë, Grayson dhe Neo Cattanach.

Mjeket i thane se nena do kishte lindje te veshtire pasi mjeket shikonin probleme ne shtazenin e saj.

Por nena lindi me mire se kurre. Ajo ishte ne banjo ne castin kur filloi te lindte femijet. Femija e pare lindi 2kg ndersa vellai i tij binjak lindi 1.4 kg transmeton shiko.news

Me pas femijet u transferuan ne maternitet pasi kishin nevoj per kujdesin e mjekeve transmeton shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe