Babai përfundon me urgjencë në spital pasi vazja e rreh keq atë

0
941

KOSOVË- Nje ngjarje e rende eshte regjistruar ne Kosove ku policia ka arrestuar vajzen pasi rrahu babain e saj.

Ngjarja ka ndodhur ne qyetin e Pejes diten e shtune pas ngjarjes babai eshte shtruar me urgjence ne spital dhe po merr kujdesin mjeksor. Ndersa polica eshte duke zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Gjendja e vajzes eshte perkqesuar dhe eshte shoqeruar ne polici.Ne oret ne vazhdim pritet te zbardhet ngjarja.