Apo jeton Luizi bashkë me Kiarën në një shtepi?Luizi tregon të vërtetën!

0
321

Luizi dhe Kiara jane nje nga figurat me te shikuar te showbizit Shqiptar.

Te gjithe duan te din a po jeton Luizi me Kiaren ne nje shtepi?

Luizi i ka dhene pergjigje shume pyetjeve ne emisionin “Shqiperia Live”.

Por apo jeton ai me Kiaren eshte shprehur se:Nuk kam hyrë akoma në shtëpi…jam duke lëvizur nga një vend në një vend tjetër edhe nga fansat nuk dua kamera… kam pasur nevoj të rri pak vetëm edhe me Kiarën…