A do futet ne BBV Robert Aliaj qe te mbroj Kristin nga Sabiani?

0
96

Mbremjen e djeshme hyre ne BBV dhe Sabiani per te keshilluar vajzen e tij me lidhjen qe ka me Kirstin

Por Kristi u cudit kur Sabiani do te rrinte aty me ta dhe nuk e priste qe te ndodhte keshtu.

Kristi eshte shprehur se futja e tij eshte nje presin ndaj meje po ashtu dhe per lidhjen me Keisin

Ai eshte shprehur se:“Nuk jam mësuar me këtë. Nuk është çështje përballimi, çështja është ça do bësh? Është shumë, është presion mbi mua dhe mbi atë vetë. Kupton? Unë jam dakord që duhet ta marr seriozisht, jam shumë dakord, por kjo është nivel tjetër. Kemi 8 ditë që jemi bashkë”.

A do futet Robert Aliaj qe te mbroj Kristin javet ne vazhdim?