Sunday, September 24, 2023
HomePSIKOLOGJI4 shenja qe ju tregojne se keni nje njeri te keq dhe...

4 shenja qe ju tregojne se keni nje njeri te keq dhe largohuni urgjent nga ai.

Keto jane shenjat qe keni te beni me nje mashkull mashtrues dhe ju duhet ti qendroni sa me larg shprehen psikologet.

1. Nese mashkulli qe keni perballe irritohet shpesh dhe nuk kenaqet asnjehere me ju, kthen fjalen, ju perqesh apo dhe ju ofendon kete njeri duhet ta shmangni nga jeta juaj

2. Nese ju keni lene nje takim me te dhe ai nuk vjen dhe shkon ne kafene me shoket ateher largoheni sa me pare nga jeta juaj pasi ai do ju le gjithmon ne shtepi dhe do te dal me shoket e tij. Nje shprehje popullore thote “Koha duket qe ne mengjes”.

3. Nese ai perpiqet qe ju te ndryshoni menyren e te menduarit dhe te ndryshoni jeten tuaj dhe cdo gje qe keni arritur ne jeten, ateher dhe ketij njeriu mos u afroni sepse ai do qe te jeni i nenshtruar para tij.

4. Nese ai nuk ju respekton per asgje dhe jua nderpret fjalen gjithmon pasi ju thote qe ti nuk merr vesh nga asgje atehere dhe ndaj ketij mashkulli qendroni sa me larg. Shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe