Thursday, September 28, 2023
HomeNEWS28 vjecari shqiptar humb jeten ne Itali.Në shtëpi e priste gruaja dhe...

28 vjecari shqiptar humb jeten ne Itali.Në shtëpi e priste gruaja dhe djali 3 vjeç

Iralt Merdita humbi jeten ne aksident ai u dergua me urgjenc ne spitalin e Brescia-s por nuk ja doli.

Ai kishte mbaruar punen dhe po kthehej ne shtepi ku papritur u aksidentua.

Iralt ishte 28 vjec ishte transferuar ne Itali per nje jete me te mire. Koleget jane shprehur se ai “Ishte një djalë shumë i mirë, i edukuar, i përgjegjshëm dhe i disponueshëm”.

Ai ishte nje babai i nje femije 3 vjec por jeta e tij ishte tragjike.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe