Sunday, September 24, 2023
HomeNEWS114 vjecarja feston ditelindjen me te bijen 94 vjecare. Tregon sekretin e...

114 vjecarja feston ditelindjen me te bijen 94 vjecare. Tregon sekretin e jetegjatesis ne familje

SHBA-Gruaja më e vjetër në Teksas feston 114 vjetorin dhe tregon se ndihet mire dhe e shendetshme.

Ajo ka treguar se ne jeten time nuk kam pire kurre duhan apo alkool gjithmon kame jetuar duke ngren perime dhe shendetshem.

Gjithmon kam gatuar supa me perime dhe kjo me ka bere te kem nje jete aktive.

Ecja ne natyre me ka bere shume mire dhe puna. Gjithmon kam punuar dhe kam qene aktive.

114 vjecarja ka festuar ditelindjen me vajzen e saj 94 vjecare dhe me niper dhe mbesa dhe shpresoj qe e gjithe familja ime te jetoj gjate.

Ajo eshte shprehur se kame ende endrra dhe dua te jem prane familjes time ne cdo moment.Shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe