U thane që nuk flisnin zbulohet e vërteta mes motrave Gertës dhe Olta Gixharit

0
324

U thane që nuk flisnin zbulohet e vërteta mes motrave Oltës dhe Gertës.

Pasi doli nga BBV natën e djeshme Olta është një nga banorët e përfolur dhe shumë e komentuar.

Pas daljen ajo ka takuar dhe motren e saj.Familjarët e Oltës kanë publikuar në rrjete sociale, kur dy motrat takohen bashkë pas tre muajsh, duke u përqafuar me mall.

Ne i urojme Oltes suksese dhe plot dashuri ne familjen e saj.