Sunday, September 24, 2023
HomeNEWSShqiptari vret gruan dhe vjehrren dhe me pas hidhet nga banesa ku...

Shqiptari vret gruan dhe vjehrren dhe me pas hidhet nga banesa ku jetonte

Nuk ndalet dhuna ndaj femrave. Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Maqedonin e Veriut ku mesohet se shqiptari ka vrar gruan dhe vjehrren.

46 vjecari pas ngjarjes se rende eshte hedhur nga ndertesa ku ai jetonte dhe ka nderruar jete.

Cifti kishte dy femije dhe ndodheshin ne shtepi ne castin e ngjarjes ne dhomat e tyre.

Ngjarja ka ndodhur ne 25 gusht, rreth orës 12:45.

Shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,870FollowersFollow
0SubscribersSubscribe