Shkuan me pushime ne Turqi. Gruaja dhe burrin 21 vjecar nga ballkoni

0
1038

Një shtetase britanike e shtyu të dashurin e saj nga ballkoni i hotelit, pas një debati të fortë në dhomën e tyre në Turqi. Babai i një fëmije, Reece Pegram, 21 vjeç, humbi jeten menjëherë kur u rrëzua 100 metra në një oborr betoni në hotelin me pesë yje në Antalia, ku po qëndronte me Mary Meyers Kayley, 31 vjeç.

Gjykata në Manavgat dëgjoi në fillim të kësaj jave se kur u hetua cdo gje, gjeti njolla në të gjithë dhomën e çiftit. Stafi i hotelit raportoi se çifti kishin pirë shumë perpara ngjarjes.

Ndaj xhelozia eshte shume e demshme per ciftet dhe duhet te jemi me besnik dhe me te mire qe mardhenia te shkoj mire.