Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSShkojnë me pushime ne Qiparo. Pronari i hotelit ja punon keq pushuesve

Shkojnë me pushime ne Qiparo. Pronari i hotelit ja punon keq pushuesve

Nje familje ka shkuar me pushime ne Qiparo por ata jane zhgenjyer pasi pronari i hotelit i ka lene ne mes te rruges.

Qyetetari ka kaluar naten ne makine pasi pronari i hotelit nuk eshte pergjigjur.

Ja denoncimi:Pershendetje JOQ. Doja te beja 1 denoncim per 1 hotel ne qeparo, konkretisht vila panroma ne Qeparo. E kam prenotuar ne booking para 2 javesh ne datat 18 gusht deri ne 20 gusht. Kam ardhur dje ne darke me nusen time dhe na lan jashte, nuk hapte telefonin. Kemi ndenjur 3 ore aty dhe nuk kishte njeri te na priste, kemi flejtur ne makine pasi atje te gjjtha hotelet dhe apartametet jane plote. Ky eshte turizmi shqiptar qe trumbeton me te madhe kryeministri yne. Ky eshte dhe prenotimi. Ju lutem shume publikojeni pasi turist te tjere mund te bien pre e mashtrimit.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
0SubscribersSubscribe