Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSShkoi ne Turqi me zmadhuar vithet. 31 vjecarja humb jeten ne operacion

Shkoi ne Turqi me zmadhuar vithet. 31 vjecarja humb jeten ne operacion

Një grua ka humbur jeten pasi shkoje ne Turqi qe te bente nje operacion plastik dhe te ngrinte te pasmet. Operacione te tilla jane ne mode kohet e fundit por kane nje shkalle te larte te vdekshmerise apo pasojave.

31 vjeçarja vdiq gjatë procedurës në spitalin Medicana Kadikoy në Stamboll. Gjendja e saj u perkeqesua dhe ajo humbi jeten.

Statistikat thone se nderhyrja e te pasmeve duke i zmadhuar mund tju shkaktoj humbje jete.

Nje grup ekspertesh po hetojne vdekjen e 31 vjecares. Nje operacion i till ka nje shkall te larte vdekshmerie ndaj te gjithe duhet te keni kujdes nga nje operacion i till. Shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe