Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSRendohet gjendja e Fatos Nanos. Shtrohet me urgjenc me spital

Rendohet gjendja e Fatos Nanos. Shtrohet me urgjenc me spital

Lideri historik i PS Fatos Nano, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Mësohet se ish-kryeministri, 70-vjeç, është shtruar në reanimacionin e spitalit “Hygeia”.

Ai ndodhet nën kujdesin e mjekëve në reanimacion, por ende nuk dihen shkaqet dhe arsyeja e komplikacioneve shëndetësore./Albeu.com

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,871FollowersFollow
0SubscribersSubscribe