Sunday, October 1, 2023
HomeNEWSPushuesit Italian vijn ne Lukove per pushime por shiko si ja punojn...

Pushuesit Italian vijn ne Lukove per pushime por shiko si ja punojn pronarit te shezlongeve

Nuk janë të pakta rastet kur turistët në Shqipëri janë konfliktuar me pronarët e hoteleve apo restoranteve për shkak të shërbimit të ofruar. Kur ata nuk pëlqejnë shërbimin, zakonisht largohen pa paguar, por që ndonjëherë përballen edhe me reagimin e keq të pronarëve shqiptarë.

Së fundmi, një grup shokësh italianë kanë ikur pa paguar shezlongun, por nuk janë larguar, pasi nuk i pëlqeu shërbimin, por për një arsye shumë ‘shqiptarçe’. Ata janë zënë me njëri-tjetrin se kush do e paguante shezlongun dhe pas debatit kanë ikur pa e paguar fare.

Lajmi është bërë i ditur nga disa media dhe ngjarja ka ndodhur në plazhin e Lukovës.

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe