Thursday, September 28, 2023
HomeNEWSNusja zihet me dhendrin ne mes te dasmes pasi nipi vjen i...

Nusja zihet me dhendrin ne mes te dasmes pasi nipi vjen i veshur me te bardha

Një nuse u përlot diten e dasmes pasi nipi i burrit gjashtë vjeçar u vesh me të bardha në dasmën e saj.

Dhëndri 28-vjeçar dhe nusja 26-vjeçare u martuan në fillim të këtij muaji, por ndërsa ceremonia ishte ‘mahnitëse’ pritja nuk shkoi siç ishte planifikuar pasi nusja nuk donte qe askush te vishej me te bardha.

Dhendri gjeti gruan e tij duke qarë në banjë para se ajo të përballej me motrën e tij dhe t’i kërkonte asaj dhe nipit të tyre të largoheshin.

Situata doli jashte kontrollit pasi nusja filloi te zihej me dhendrin per kete arsye.

Pas dasmes nusja shkoi ne shtepine e mamase se saj dhe nuk ka folur me me burrin. Shiko.news

Advertisingspot_img

Popular posts

My favorites

I'm social

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
0SubscribersSubscribe