Nuk gjen qetesi moti. Bresheri sa nje kokerr molle shkaterron cdo gje qe del para. video

0
17048

Një stuhi masive breshëri ka përfshirë regjionin e Andorres në Spanjë lajmërojnë mediumet e ndryshme.Kete muaj bresheri ka qene i pranishem dhe ne Ballkan si ne Kosove Maqedoni po ashtu dhe ne vendin tone.

Në rrjetet sociale shihen reshje të fuqishme breshëri, ndërsa raportohet se nga reshjet e mëdha të breshrit ka dëme të mëdha materiale dhe ndalim të plotë të trafikut në atë zonë.

Pamjet e videos së mëposhtme janë me të vërtetë të rralla dhe shihen rrugët e bllokuara dhe të stërmbushura me ujë dhe akull nga reshjet masive të breshrit