Nipi i merr jetën xhaxhait të tij mëngjesin e sotëm

0
116

KOSOVE- Nuk ndalen vrasjet ne familje një ngjarje është raportuar ku mësohet se ka vrarë xhaxhain i tij.

Cdo gjë ka ndodhur për ceshtje prone ku ata janë ne konflikt me njeri tjetrin.

Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në mengjes në Kijevë-Malishevë.

Policia ka shkuar në vend ngjarje dhe po zbardh arsyen pse ndodhi ngjarja.